#30 new
Messer

Request: opcjonalna ikona do umieszczenia w Toolbarze ("pasku narzędzi nawigacyjnych")

Reported by Messer | June 10th, 2010 @ 07:06 PM

Ponieważ pasek stanu w Firefoxie można ukryć dobrze byłoby gdyby funkcje ikonki blipfoxa mogła przejąć nowa ikona dodawana do paska narzędzi. Jednocześnie ikona w pasku stanu mogłaby być opcjonalna. (Tak jak np. w Adblocku).

No comments found

Please Sign in or create a free account to add a new ticket.

With your very own profile, you can contribute to projects, track your activity, watch tickets, receive and update tickets through your email and much more.

New-ticket Create new ticket

Create your profile

Help contribute to this project by taking a few moments to create your personal profile. Create your profile »

People watching this ticket

Tags

Pages