Request: opcjonalna ikona do umieszczenia w Toolbarze ("pasku narzędzi nawigacyjnych")
Reported by Messer | June 10th, 2010 @ 07:06 PM
Ponieważ pasek stanu w Firefoxie można ukryć dobrze byłoby gdyby funkcje ikonki blipfoxa mogła przejąć nowa ikona dodawana do paska narzędzi. Jednocześnie ikona w pasku stanu mogłaby być opcjonalna. (Tak jak np. w Adblocku).
No comments found
Please Sign in or create a free account to add a new ticket.
With your very own profile, you can contribute to projects, track your activity, watch tickets, receive and update tickets through your email and much more.
Create your profile
Help contribute to this project by taking a few moments to create your personal profile. Create your profile »